مرورگر شما از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت پشتیبانی نمیکند برای مشاهده سایت با تمامی امکانات لطفا از مرورگر بروز رسانی شده استفاده کنید.

رد کردن لینک ها

آنالیز کاملامنشفاف

کنترل خود بر وبسایتتان را با پلتفرم آنالیتیکس کد فاکس پس بگیرید

امتحان کنید
سئو محتواتکنیکاللینک ها

رتبه سایت

افزایش رتبه و بازدید سایت شما با سئو بهتر

مدریت لینک ها

مدریت کامل لینک ها و گوگل وب مستر

تولید محتوا

ایجاد محتوای مرتبط با کسب کار شما

نیاز به مشاوره دارید؟

فروشتان را افزایش دهید.

به راحتی با استفاده از قابلیت کمپین های پلتفرم آنالیتیکس کد فاکس

فروشتان را چند برابر کنید.

امتحان کنید

مقایسه فروش مشتریان ما با سایر کسب و کار ها

  • مشتریان ما
  • سایر

Future of data
Begins here

تیم کد فاکس ماهیت داده و اهمیت ان برای کسب کار های بزرگ تا کوچک را به خوبی درک میکند

پخش
همین حالا امتحان کنید

سوالات متداول.

در لیست زیر سعی شده به تمامی سوالات رایج پاسخ داده شود.

سوال دیگری دارید

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد.

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.

استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید مینامند، ولی استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک‌های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را روش کلاه سیاه میشناسند.

1- سئو تکنیکال

استانداردسازی کدنویسی سایت، رعایت اصول سئو در طراحی، نشانه گذاری استاندارد، بهینه سازی سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو و مواردی از این دست را سئو تکنیکال می نامیم.

2- بازاریابی محتوا

فعالیت هایی شامل شناسایی کلمات کلیدی ارزشمند، آنالیز رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای ارزشمند، برچسب گذاری و دسته بندی، لینک سازی داخلی و … را میتوان بخشی از فرآیند بازاریابی محتوا دانست.

3- لینک سازی هدفمند

رعایت استانداردهای سئو تکنیکال و تولید محتوای ارزشمند میتواند شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما نیازمند لینک سازی خارجی برای سایت خود هستید. فعالیت در شبکه های اجتماعی، فروم های تخصصی، کامنت مارکتینگ، خرید بک لینک، خرید رپورتاژ آگهی و … را اصطلاحا SEO Off-page می نامیم.

ابزاری است که امکان تجزیه و تحلیل داده و کاربر را فراهم میکند. برای اطلاعات بیشتر ویدیو پلتفرم آنالیتیکس چیست؟ را مشاهده کنید.

پلتفرم آنالیتیکس اطلاعات بسیاری در مورد کاربران،بازید گنندگان،داده ها و بازار هدف شما در اختیارتان می گذارد. و امکان ساماندهی محتوا و محصولات را فراهم میکند.

1- پشتیبانی 90 زبان برنامه نویسی

چه دارای یک سایت باشید و چه دارای برنامه ای با زبان سی شارپ و یا پایتون باشید. فرقی نمیکند پلتفرم کد فاکس بیش از 90 زبان برنامه نویسی را پشتیبانی میکند.

2- مالکیت داده

پلتفرم کد فاکس بر مبنای استقلال داده مطرح شده است و مالکیت %100 از داده را در اختیار مشتریان خود میگذارد.

3- آنالیز تمامی داده های ورودی

این پلتفرم برخلاف گوگل آنالیتیکس که تنها %20 از داده شما را آنالیز میکند. این پلتفرم %100 داده های شما را آنالیز میکند و نتایج کاملی را در اختیار شما قرار میدهد.

4- بهتر از گوگل آنالیتیکس

پلتفرم کد فاکس تمامی امکانات گوگل آنالیتیکس را به همراه حریم شخصی مدریت شده و امکانات بیشتری در اختیار شما قرار میدهد.

پلتفرم کد فاکس بر روی یک بستر رایانش ابری امن واقع در دیتاسنتر برج میلاد که یکی از امن ترین و سریع ترین دیتاسنتر های ایران است پیاده سازی شده که قدرت پردازش Real Time و در لحظه را دارد.

بازگشت به بالای صفحه